Tadilat İşleri

Denizcam İnşaat olarak tadilatta geniş çaplı bir hizmet yöntemi ile birçok işlem gerçekleştiriyoruz. Firmamız alçı, boya, badana, seramik, çatı ve mantolama işlemleri sağlamaktadır. Hatta evlerinizde ve iş yerlerinize gereken tadilat işleri de itina ile gerçekleştirilebilir.

Firmamız bahsedilen tüm bu hizmetleri itina ile gerçekleştirmek amacıyla profesyonel ustalar sayesinde hizmet vermektedir. Bünyemizde yer alan her usta sahip olduğu yetenek ve tecrübe sayesinde bu hizmetleri en üstün nitelikler ile sağlamaktadır. Bu sayede işletmemiz üzerinden hizmet alındığında, yaşam alanları çok daha sağlam bir yapıya kavuşmaktadır.

Eğer evinizi değiştirmek, tadilat gerçekleştirmek veya dekorasyon uygulamak istiyorsanız, her konuda firmamıza danışabilirsiniz. Bu sayede firmamız tarafından verilen hizmetlerde değişimi yaşayabilir ve daha huzurlu bir ortam elde edebilirsiniz. Firmamız verilen tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön safhada tutmak ile birlikte uygun fiyatlar sayesinde de herkes için avantaj oluşturmaktadır.

 

Hızlı iletisim
  • 0536 523 70 12
  • 0446 711 25 24
  • denizcam-ozcan@hotmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

ÖZCAN BOZKUŞ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?